Menu
Sepetiniz
150 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Perde Led Işıklar

Ürün Özellikleri: Ürünümüzün eni 3 metredir. 12 saçaktan oluşur. Saçak uzunlukları 85 cm ile 60 cm arasında değişmektedir. Toplam 4 adet Büyük Ay (19 cm çapında), 4 adet Büyük Yıldız (19 cm çapında) ve 4 adet Küçük Yıldız (9 cm çapında) vardır. Toplam 132 led ışık vardır. Işık rengi gün ışığıdır. 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) üstündeki kumanda ile kontrol edilir. Priz ile çalışmaktadırlar. Fiş uzunluğu 1 metredir...
149,00₺ 342,00₺
Vergiler Hariç:126,27₺
Led Işıklı Şelale Saçaklar Animasyonlu 4 metre Led Işıklı Şelale Saçaklar Animasyonlu 4 metre
Sıcak Fırsat -54 %
Şelale LED sarkıtlarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. Özellikle masa kenarları, merdiven korkulukları vb. süslemek için idealdir. Ürün toplam 96 adet led ışıktan oluşmaktadır. 19 adet Led ışıklı saçak bulunmaktadır. Saçaklar 60 cm, 50 cm ve 40’ar cmdirler. Ürünümüzün eni 4 metredir. 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. Priz ile çalışmaktadırlar...
79,00₺ 170,00₺
Vergiler Hariç:66,95₺
Perde Led Işıklar Animasyonlu 2x2 metre Perde Led Işıklar Animasyonlu 2x2 metre
Yeni Sıcak Fırsat -57 %
Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. Evinizde, iş yerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğum günü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. Perde düğmesi ile kornișe takabileceğiniz gibi mandal, çengelli iğne veya çift taraflı bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. (en × sarkıtların boyları): 2×2 metre (8 saçak-200 led) 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
139,00₺ 325,00₺
Vergiler Hariç:117,80₺
Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, çengelli iğne, normal bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. (en × sarkıtların boyları): 3×3 metre (16 saçak-320 led) 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
189,00₺ 430,00₺
Vergiler Hariç:160,17₺
Perde Saçaklı Led Işıklar Animasyonlu 3x3 metre Perde Saçaklı Led Işıklar Animasyonlu 3x3 metre
Yeni -54 % Stok Tükendi
Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, çengelli iğne, normal bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. (en × sarkıtların boyları): 3×3 metre (12 saçak-300 led) 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
189,00₺ 413,00₺
Vergiler Hariç:160,17₺
8 farklı hızda yanabilen Yağmur Akar Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin. Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. (en × sarkıtların boyları): 3×3 metre (10 saçak-320 led) Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. Perde düğmesi ile kornişe takabileceğiniz gibi mandal, çengelli iğne veya çift taraflı bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. 8 farklı hızda yağmur akar gibi yanmaktadır. Hızını üstündeki kumandadan değiştirebilirsiniz. Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
229,00₺ 534,00₺
Vergiler Hariç:194,07₺
YILdız Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. Ürünümüzün eni 3 metredir. 12 saçaktan oluşur. Büyük saçak uzunluğu 90 cmdir, küçük saçak uzunluğu 55cmdir. Toplam 6 adet Büyük Yıldız (20 cm çapında) ve 6 adet küçük yıldız (10 cm çapında) vardır. Toplam 138 adet led ışık vardır. Işık Rengi: Gün Işığı 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. Priz ile çalışmaktadırlar. Fiş uzunluğu 1,5 metredir. (Ürüne perde dahil değildir.)..
149,00₺ 342,00₺
Vergiler Hariç:126,27₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)