Menu
Sepetiniz

Perde Led Işıklar

✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ Boyut: (enxsaçak boyları) 3×2 metre (12 saçak-240 led) ✔ Ürünü asarken isterseniz saçakları birbirine yaklaştırarak asıp enini kısaltabilirsiniz. ✔ Işık rengi gün ışığıdır. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takilabilir/asilabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornise takabileceginiz gibi mandal, cengelli igne veya cift tarafli bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) ✔ Pil kutusu üstündeki düğme ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilir. ✔ Toplam 3 kalem pille çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
139,00₺ 214,00₺
Vergiler Hariç:117,80₺
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin!✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir.✔ Boyut: (enxsaçak boyları) 3×2 metre (12 saçak-240 led)✔ Ürünü asarken isterseniz saçakları birbirine yaklaştırarak asıp enini kısaltabilirsiniz.✔ Işık rengi beyazdır.✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takilabilir/asilabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur.✔ Perde düğmesi ile kornise takabileceginiz gibi mandal, cengelli igne veya cift tarafli bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz.✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi)✔ Pil kutusu üstündeki düğme ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilir.✔ Toplam 3 kalem pille çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
139,00₺ 214,00₺
Vergiler Hariç:117,80₺
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ Boyut: (enxsaçak boyları) 3×3 metre (16 saçak-320 led) ✔ Ürünü asarken isterseniz saçakları birbirine yaklaştırarak asıp enini kısaltabilirsiniz. ✔ Işık rengi gün ışığıdır. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takilabilir/asilabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornise takabileceginiz gibi mandal, cengelli igne veya cift tarafli bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) ✔ Pil kutusu üstündeki düğme ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilir. ✔ Toplam 3 kalem pille çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
159,00₺ 245,00₺
Vergiler Hariç:134,75₺
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ Boyut: (enxsaçak boyları) 3×3 metre (16 saçak-320 led) ✔ Ürünü asarken isterseniz saçakları birbirine yaklaştırarak asıp enini kısaltabilirsiniz. ✔ Işık rengi beyazdır. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takilabilir/asilabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornise takabileceginiz gibi mandal, cengelli igne veya cift tarafli bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) ✔ Pil kutusu üstündeki düğme ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilir. ✔ Toplam 3 kalem pille çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
159,00₺ 245,00₺
Vergiler Hariç:134,75₺
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ Boyut: (enxsaçak boyları) 2×2 metre (8 saçak-200 led) ✔ Ürünü asarken isterseniz saçakları birbirine yaklaştırarak asıp enini kısaltabilirsiniz. ✔ Işık rengi gün ışığıdır. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takilabilir/asilabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornise takabileceginiz gibi mandal, cengelli igne veya cift tarafli bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) ✔ Pil kutusu üstündeki düğme ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilir. ✔ Toplam 3 kalem pille çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
119,00₺ 183,00₺
Vergiler Hariç:100,85₺
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ Boyut: (enxsaçak boyları) 2×2 metre (8 saçak-200 led) ✔ Ürünü asarken isterseniz saçakları birbirine yaklaştırarak asıp enini kısaltabilirsiniz. ✔ Işık rengi beyazdır. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takilabilir/asilabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornise takabileceginiz gibi mandal, cengelli igne veya cift tarafli bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) ✔ Pil kutusu üstündeki düğme ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilir. ✔ Toplam 3 kalem pille çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
119,00₺ 183,00₺
Vergiler Hariç:100,85₺
✔Küre Toplu Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ Ürünümüzün eni 2,7 metredir. ✔ 12 saçaktan oluşur. ✔ Büyük saçak uzunluğu 1 metredir, küçük saçak uzunluğu 60 cmdir. ✔ Toplam 12 adet küre içinde 66 adet minik ışıklı ampul toplar vardır. ✔ Toplam 138 adet led ışık vardır. ✔ Işık Rengi: Gün Işığı ✔ Eklemelidir. ✔ Animasyonludur.8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar.(Ürüne perde dahil değildir.)..
129,00₺ 198,00₺
Vergiler Hariç:109,32₺
✔Kar Taneli Perde Led Işıklar ✔ Eklenebilir ve Animasyonlu ✔ Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlikla kullanabileceğiniz bir üründür. ✔ Hoş bir görüntü oluşturmak için kaçırılmayacak bir ürün Ürün Özellikleri: ✔ Ürünümüzün eni 3 metredir. ✔ 12 saçaktan oluşur. ✔ Saçak uzunlukları 90 cm ile 60 cm arasında değişmektedir. ✔ Toplam 6 adet Büyük Kar tanesi (19 cm çapında), 6 adet Küçük Kar tanesinden (9 cm cap) oluşur. ✔ Toplam 132 led vardır. ✔ Işık rengi gün ışığıdır. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. Fiş uzunluğu 2 metredir. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takilabilir/asilabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, cengelli igne veya bant ile kolaylıkla istediğiniz alana asa..
129,00₺ 198,00₺
Vergiler Hariç:109,32₺
✔3 metre uzatma kablosu ✔ Fişle çalışan ürünler için kullanabileceğiniz uzatma kablosudur. ✔ Kablosu şeffafdır. Kötü görüntü oluşturmaz. ✔ Özellikle perde led ışıkların kablo rengi ile uyumludur...
19,00₺ 29,00₺
Vergiler Hariç:16,10₺
Yıldız Perde Led Işıklar Animasyonlu Yıldız Perde Led Işıklar Animasyonlu
Sıcak Fırsat -35 %
✔YIldız Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ Ürünümüzün eni 2,5 metredir. ✔ 12 saçaktan oluşur. ✔ Büyük saçak uzunluğu 80 cmdir, küçük saçak uzunluğu 60 cmdir. ✔ Toplam 6 adet Büyük Yıldız (20 cm çapında) ve 6 adet küçük yıldız (10 cm çapında) vardır. ✔ Toplam 138 adet led ışık vardır. ✔ Işık Rengi: Gün Işığı ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) ✔ Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. Fiş uzunluğu 2 metredir. (Ürüne perde dahil değildir.)l..
129,00₺ 198,00₺
Vergiler Hariç:109,32₺
Orijinaldükkan Sarkıt Saçaklı Ay Perde Led Işıklar Animasyonlu Orijinaldükkan Sarkıt Saçaklı Ay Perde Led Işıklar Animasyonlu
-29 % Stok Tükendi
Ay Perde Led Işıklar sınırlı sayıda Ürün Özellikleri: Ürünümüzün eni 2,5 metredir. 12 saçaktan oluşur. Saçak uzunlukları 105 cm ile 40 cm arasinda degismektedir. Toplam 6 adet Ay (20 cm çapında) ve 6 adet Yıldız (10 cm çapında) vardır. Toplam 138 led ışık vardır. Gün ışığı mevcuttur. 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) üstündeki kumanda ile kontrol edilir. Priz ile çalışmaktadırlar. Fiş uzunluğu 1.5 metredir...
149,00₺ 210,00₺
Vergiler Hariç:126,27₺
✔Ürün Özellikleri: ✔ Ürünümüzün eni 2,5 metredir. ✔ 12 saçaktan oluşur. ✔ Saçak uzunlukları 110 cm ile 40 cm arasında değişmektedir. ✔ Toplam 3 adet Büyük Ay (19 cm çapında), 4 adet Büyük Yıldız (19 cm çapında) ve 5 adet Küçük Yıldız (9 cm çapında) vardır. ✔ Toplam 177 led ışık vardır. ✔ Işık rengi gün ışığıdır. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. ✔ Fiş uzunluğu 2 metredir...
129,00₺ 198,00₺
Vergiler Hariç:109,32₺
Perde Led Işıklar 3x3 Metre Animasyonlu Fişli Perde Led Işıklar 3x3 Metre Animasyonlu Fişli
Sıcak Fırsat -35 %
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. ✔ Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, çengelli iğne, normal bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ (en × sarkıtların boyları): 3×3 metre (16 saçak-320 led) ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
159,00₺ 245,00₺
Vergiler Hariç:134,75₺
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. ✔ Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, çengelli iğne veya çift taraflı bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ (en × sarkıtların boyları): 3×2 metre (12 saçak-240 led) ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
139,00₺ 214,00₺
Vergiler Hariç:117,80₺
Perde Led Işıklar 2x2 Metre Animasyonlu Fişli Perde Led Işıklar 2x2 Metre Animasyonlu Fişli
Sıcak Fırsat -35 %
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. ✔ Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, çengelli iğne veya çift taraflı bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ (en × sarkıtların boyları): 2×2 metre (8 saçak-200 led) ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
119,00₺ 183,00₺
Vergiler Hariç:100,85₺
Led Işıklı Şelale Sarkıtlar Animasyonlu 4 metre Led Işıklı Şelale Sarkıtlar Animasyonlu 4 metre
Sıcak Fırsat -35 %
✔Şelale LED sarkıtlarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. Özellikle masa kenarları, merdiven korkulukları vb. süslemek için idealdir. ✔ Ürün toplam 96 adet led ışıktan oluşmaktadır. ✔ 19 adet Led ışıklı saçak bulunmaktadır. ✔ Saçaklar 60 cm, 50 cm ve 40’ar cmdirler. ✔ Ürünümüzün eni 4 metredir. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar...
79,00₺ 122,00₺
Vergiler Hariç:66,95₺
✔8 farklı hızda yanabilen Yağmur Akar Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin. ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. ✔ (en × sarkıtların boyları): 3×3 metre (10 saçak-320 led) ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornişe takabileceğiniz gibi mandal, çengelli iğne veya çift taraflı bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ 8 farklı hızda yağmur akar gibi yanmaktadır. ✔ Hızını üstündeki kumandadan değiştirebilirsiniz. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
159,00₺ 245,00₺
Vergiler Hariç:134,75₺
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

Teknolojinin sağladığı fayda ile günümüzde ışıklandırma sistemlerine daha fazla ihtiyaç duymaktayız. Renkli led ışık gereçleri birçok alanda hayatımızda yerini almıştır.

Neden Perde Led Işık?

Kelime olarak Light Emitting Diode - Işık Yayan Diyot'un baş harflarinden oluşan led ürünleri geçmişte aydınlatma amacıyla kullanılmazdı. Floresan kadar güçlü olup uzun ömürlü, sağlıklı ve kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Dekorasyon anlamında evlerde, ofislerde oldukça talep görmektedir. Led ışıkların pilli sistemi ile uzun süre kullanıma elverişli ve şarj sistemi ile de uzun ömürlü olmaktadır.

Perde Led Işık Ürün Modelleri

Bir çok çeşidi bulunan perde led ışıkları nerede kullanacaksınız? Genellikle nişan süslemesi, yılbaşı süslemesi olarak kullanılır. Ayrıca mağazanızın camlarında, düğün, nişan, söz, baby shower, doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Hediyelik eşya ya da ev dekorasyonunda kullanılan perde led ışıklar hem ihtiyacınızı giderecek hem de gözünüze hitap edecek. Genç odalarında ve fotoğraf arka planı olarak da fotoğrafçılarda da kullanılmaktadır. Organizasyoncuların vazgeçilmez ürünü olan perde led ışıkları dükkan (çiçekçi, pastane, kafetarya vb.) iç mekan aydınlatması olarak kullananlar da mevcuttur.  

Perde Led Işık Fiyatları

Dekoratif olarak hoşunuza gidecek bir çok seçeneğin bulunduğu perde led ışıklar kategorisinde beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak fiyat ve kullanım açısından bilgiler edinebilirsiniz. Başka hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlar bütçenize uygun şekildedir. Kredi kartına taksitle güvenle sipariş verebilirsiniz. Ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile ön planda olan Orijinal Dükkan’ı takip edin indirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanın.