Menu
Sepetiniz

Ödeme ve Teslimat Bilgisi

1) Sitemizde Kredi veya Banka Kartı ile ödeme, Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Kapıda ödeme ekstra ücrete (+7 tl) tabidir ve minimum sepet toplamı en az 35 tl olmalıdır.

2) Saat 12.00 ye kadar verilen siparişler aynı gün, saat 12.00 'den sonraki siparişler sonraki iş günü kargoya verilir. ( Saat 12.00 den sonra verilen ve acil olan siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.)

3) Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile yapılan ödemeler MNG Kargo ya da Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kapıda ödemeli siparişler ise PTT Kargo ile gönderilmektedir.

4) Kargo teslim süresi 1-3 iş günüdür. (Hafta sonu ve resmi tatiller iş günü sayılmaz.) (Nadiren de olsa kargo firmalarından kaynaklı gecikme olabilir.)

5)  Siparişinizin kargoda hasar görmemesi için ürünleri olabildiğince güzel paketliyoruz ancak yine de kargoda hasar olması durumunda ücretsiz değişim yapmaktayız.

6) Siparişlerinizin olası sebeplerle iade veya iptali durumunda Orijinal Dükkan, üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder.