Menu
Sepetiniz
150 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Hediye

Beyaz Moonlight Dolunay Gece Lambası 12 cm Beyaz Moonlight Dolunay Gece Lambası 12 cm
Sıcak Fırsat -28 %
Dolunay gece lambaları Gerçek ay görünümlü lamba ile hem gece lambası hem de dekoratif obje olarak evinizde kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Alt tarafları hafif düzdür. Ayakta sabit durabilmektedirler. Özellikler: Ay çevresi: 36 cmdir. Ay çapı: 12 cmdir. Pil ile çalışmaktadır. (Piller Dahildir) Renk: Beyaz Malzeme: PLA Paket İçeriği: 1 x Dolunay Lamba..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Dekoratif Led Işıklı Harfler Dekoratif Led Işıklı Harfler
Yeni Sıcak Fırsat -29 %
Dekoratif Led Işıklı harfler Boyları 22 cmdir. En: ortalama 19 cm (harfe gore degisebilir) Led sayısı farklılık gösterebilir. Ürün rengi beyazdır. Işık rengi gün ışığıdır. 2 adet kalem pille calismaktadir. Arkasında asma kısımları mevcuttur. İstenilen yere asılabilir. Ayakta durabilmektedir. Led sayısı farklılık gösterebilir...
39,00₺ 55,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
Yeni Starınız ışık saçsın eviniz aydınlansın! Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif olarak, isterseniz de gece lambası olarak kullanabilirsiniz. Boyutu 27*27 cmdir. 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Açma-kapama düğmesi vardır. Asma aparatı vardır. İstediğiniz alana asabilirsiniz. ürün rengi:mavi Hem dik hem yatay olarak kullanabilirsiniz. Işık Rengi: Gün Işığı..
39,00₺ 55,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
Gerçek Ay Görünümlü Moonlight Dolunay Lamba Dokunmatik Gerçek Ay Görünümlü Moonlight Dolunay Lamba Dokunmatik
-29 % Stok Tükendi
Gerçek Ay Görünümlü Dokunmatik Dolunay nam-ı diger Moonlight Sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Özellikleri: 3 farklı ışık renginde yanmaktadır(sarı, beyaz, gün ışığı) Dokunarak ışık rengini değiştirme Işık şiddetini arttırıp azaltabilme Çevresi: 36 cmdir. Çapı 15 cmdir. Şarjlı (Usb kablosu yaninda verilmektedir.) Ahşap ayak iskelesi Gerçek ay görünümlü lamba ile hem gece lambası hem de dekoratif obje olarak evinizde kullanabilirsiniz. Dokunmatik kısmına her dokundugunuzda ürün rengi degistirebilirsiniz. Basılı tuttuğunuzda ise ışık şiddetini azaltip arttirabilirsiniz. Malzeme: PLA Paket İçeriği: 1 x Dolunay Lamba 1 x Ahşap Ayak İskele 1 x Usb Şarj Kablosu..
99,00₺ 140,00₺
Vergiler Hariç:83,90₺
Silikon Led Işıklı Bulut Gece Lambası Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. Çocuklarınızın gözlerinizi yormayan ve kırılmaz yapısı ile çok dayanıklı bu başucu dostunuzu çok seveceksiniz. Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Boyut: 15,5×9×8 cmdir. Açma-kapama düğmesi vardır. Pille çalışmaktadır (pakete dâhil) Malzeme: Silikon..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Silikon Led Işıklı Büyük Pony Gece Lambası Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. Çocuklarınızın gözlerinizi yormayan ve kırılmaz yapısı ile çok dayanıklı bu başucu dostunuzu çok seveceksiniz. Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Boyu 16 cmdir. Açma-kapama düğmesi vardır. Pille çalışmaktadır (pakete dâhil) Malzeme: Silikon..
35,00₺ 50,00₺
Vergiler Hariç:29,66₺
Silikon Led Işıklı Kaktüs Lamba Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Ev dekorasyonunda özellikle de çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Boyu 15.5 cmdir. Açma-kapama düğmesi vardır. Pille çalışmaktadır (pakete dâhil) Malzeme: Silikon..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Silikon Led Işıklı Lama Gece Lambası Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Ev dekorasyonunda özellikle de çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. Çocuklarınızın gözlerinizi yormayan ve kırılmaz yapısı ile çok dayanıklı bu başucu dostunuzu çok seveceksiniz. Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Boyu 15x15 cmdir. Açma-kapama düğmesi vardır. Pille çalışmaktadır (pakete dâhil) Malzeme: Silikon..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Silikon Led Işıklı Unicorn Gece Lambası Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. Çocuklarınızın gözlerinizi yormayan ve kırılmaz yapısı ile çok dayanıklı bu başucu dostunuzu çok seveceksiniz. Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Boyu 12 cmdir. Açma-kapama düğmesi vardır. Pille çalışmaktadır (pakete dâhil) Malzeme: Silikon..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Silikon Led Işıklı Yıldız Gece Lambası Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. Çocuklarınızın gözlerinizi yormayan ve kırılmaz yapısı ile çok dayanıklı bu başucu dostunuzu çok seveceksiniz. Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Boyut: 15×15 cmdir. Açma-kapama düğmesi vardır. Pille çalışmaktadır (pakete dâhil) Malzeme: Silikon..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Dolunay gece lambaları Gerçek ay görünümlü lamba ile hem gece lambası hem de dekoratif obje olarak evinizde kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Alt tarafları hafif düzdür. Ayakta sabit durabilmektedirler. Özellikler: Ay çevresi: 36 cmdir. Ay çapı: 12 cmdir. Pil ile çalışmaktadır. (Piller Dahildir) Renk: Mavi Malzeme: PLA Paket İçeriği: 1 x Dolunay Lamba..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Dekoratif led ışıklı gülen gökkuşağı gece lambası Gökkuşağı görmek için artık yağmur ve güneşi beklemenize gerek yok :) Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da lamba olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Ürün iki adet kalem pil vasıtasıyla çalışmaktadır. Boyutları 30x17 cmdir. Hem dik hem yatay olarak kullanabilirsiniz. Ayakta durabilmektedir. Açma-kapama düğmesi vardır...
39,00₺ 55,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
Led ışıklı gülen yıldız dizeleri Çocuk odasında, montessori yataklarda vb. yerlerde rahatça kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda sunumlarda, TV ünitesi, makyaj aynası, yatak başı, cibinlik üstü, duvar vb. gibi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. 20 adet led ışıklı gülen buluttan oluşmaktadır. Toplam uzunluk 3 metredir. Işık Rengi: Gün Işığı Toplam 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır...
59,00₺ 82,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Dekoratif led ışıklı kalp lamba Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da lamba olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Ürün iki adet kalem pil vasıtasıyla çalışmaktadır. Boyutları: 17x17 cmdir. Hem dik hem yatay olarak kullanabilirsiniz. Açma-kapama düğmesi vardır. Asma aparatı vardır. İstediğiniz alana asabilirsiniz...
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Silikon Led Işıklı Kalp Lamba Ürünümüzü ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek Boyutları:13x13 cmdir. Açma-kapama düğmesi vardır. Pille çalışmaktadır (pakete dâhil) Malzeme: Silikon..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Işıklı panolarda çığır açmaya devam ediyoruz Yeni nesil ürün PEGBORAD Işıklı Pano İstediğinizi yazmakta artık daha özgürsünüz Ürün yaninda verilen 200 adet beyaz harf/rakam ile istediginiz yazıyı özgürce yazıp ışıklandırın. Kullanimi çok basittir. Verilen harfler ile istediginiz yazıyı kolaylıkla yazıp degistirebilirsiniz. Harfler yapışmalı degil takmali oldugu için defalarca farkli yazilar yazarak kullanabilirsiniz. İster dik, ister yatay kullanabilirsiniz. Arkasında asma kısımları mevcuttur. İstediginiz alana asabilirsiniz. A4 (Büyük boyut)ölçüleri 30×21 cmdir. Kalem pil ve usb kablosu ile çalışmaktadır. Usb kablosu yaninda verilmektedir...
119,00₺ 160,00₺
Vergiler Hariç:100,85₺
Dolunay gece lambaları Gerçek ay görünümlü lamba ile hem gece lambası hem de dekoratif obje olarak evinizde kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Alt tarafları hafif düzdür. Ayakta sabit durabilmektedirler. Özellikler: Ay çevresi: 36 cmdir. Ay çapı: 12 cmdir. Pil ile çalışmaktadır. (Piller Dahildir) Renk: Pembe Malzeme: PLA Paket İçeriği: 1 x Dolunay Lamba..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Renk Değiştiren Galaksi Dolunay gece lambalarıAy görünümlü lamba ile hem gece lambası hem de dekoratif obje olarak evinizde kullanabilirsiniz.Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır.En orijinal hediye için çok iyi bir seçenekAlt tarafları hafif düzdür. Ayakta sabit durabilmektedirler.Özellikler:Ay çevresi: 36 cmdir.Ay çapı: 12 cmdir.Pil ile çalışmaktadır. (Piller Dahildir)Renk: Işık rengi otomatik değişmektedir.Malzeme: PLAPaket İçeriği: 1 x Dolunay Lamba..
35,00₺ 60,00₺
Vergiler Hariç:29,66₺
Dolunay gece lambaları Gerçek ay görünümlü lamba ile hem gece lambası hem de dekoratif obje olarak evinizde kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır. En orijinal hediye için çok iyi bir seçenek Alt tarafları hafif düzdür. Ayakta sabit durabilmektedirler. Özellikler: Ay çapı: 12 cmdir. Ay çevresi: 36 cmdir. Pil ile çalışmaktadır. (Piller Dahildir) Renk: Sarı Malzeme: PLA Paket İçeriği: 1 x Dolunay Lamba..
29,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Çocuk odaları için özel bir gece lambası yada isterseniz özel bir hediye alternatifi silikon tavşan lambalar. Sevimli tavsan lambalar, çocuk odasında 6 farklı renkte, sıcak aydınlatması ile iyi bir ruh hali yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Malzeme: Silikon+ ABS malzeme, çevre dostu ve kullanımı dayanıklı Ürün Rengi: Beyaz 6 farklı renkte yanmaktadır. Yumuşak silikon yüzeyi sayesinde, ışık yumuşak ve sıcak görünmektedir.Dokunmatik Kontrol (hafifçe vurarak ışık rengi değiştirilebilmektedir.)Boyutları:16*12 cmdir.Çalışma süresi: yaklaşık 12 saatUsb kablosu ile şarj olmaktadır. (Usb kablosu yanında verilmektedir.)Şarj süresi: yaklaşık 3 saat..
79,00₺ 110,00₺
Vergiler Hariç:66,95₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)