Menu
Sepetiniz

ORİJİNALDÜKKAN

✔Ahşap Ev Raf ✔ Duvarınızda birçok objenin bir arada görünmesine yardımcı olacak, duvarınıza renk katacaktır. ✔ Doğal ahşaptan imal edilmiştir. ✔ Akrilik boya ile boyanmıştır. ✔ Duvara monte etmek için arkasında askı aparatı vardır. ✔ 25×23×8,5 cm boyutlarındadir. ✔ Kurulu şekilde özel kutusunda kırılmaması için titizlikle paketlenerek gönderilir. ✔ Aksesuarlar ürüne dahil değildir. ✔ Bir adet Kahverengi ev raf gönderilecektir...
35,00₺ 54,00₺
Vergiler Hariç:29,66₺
✔Ev dekorasyonunda sunumlarda, TV ünitesi, makyaj aynası, yatak başı, cibinlik üstü, duvar vb. gibi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz ✔ 40 adet ampul toptan oluşmaktadır. ✔ Fişle çalışmaktadır. ✔ Toplam uzunluk 5 metredir. ✔ Işık rengi: RGB (Çok Renkli) yanıp söner..
59,00₺ 91,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
✔Evinizde ışık saçan gül bahçesi istemez misiniz? ✔ Dekoratif amaçlıdır. ✔ Ev dekorasyonunda sunumlarda, TV ünitesi, makyaj aynası, yatak başı, cibinlik üstü, duvar vb. gibi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz ✔ Enerji tasarruflu ve çevre dostu ürünler, Harika görsel efektler! ✔ Gül Rengi: Pembe ✔ 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ 10 adet gülden oluşur. ✔ Toplam uzunluk: 1,5 metredir. ✔ Işık Rengi: Gün Işığı..
39,00₺ 60,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
✔Ev dekorasyonunda sunumlarda, TV ünitesi, makyaj aynası, yatak başı, cibinlik üstü, duvar vb. gibi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz ✔ 3 adet kalem pil ile çalışmaktadır. ✔ Işık rengi: Gün ışığı ✔ 20 li 3 metredir...
39,00₺ 60,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
✔Işıklı mandallarımız ile anılarınız hep taze kalsın. ✔ Fotoğraflarınız artık ışıl ışıl olacak. ✔ 20 adet led ışıklı mandaldan oluşmaktadır. ✔ Toplam 3 adet kalem pil ile çalışmaktadır. ✔ Toplam uzunluk: 3 metredir. ✔ Işık Rengi: Günışığı..
49,00₺ 75,00₺
Vergiler Hariç:41,53₺
✔Işıklı mandallarımız ile anılarınız hep taze kalsın. ✔ Fotoğraflarınız artık ışıl ışıl olacak. ✔ 10 adet led ışıklı mandaldan oluşmaktadır. ✔ Toplam 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır. ✔ Toplam uzunluk: 1,5 metredir. ✔ Işık Rengi: Günışığı..
29,00₺ 45,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
✔Sıcak ve romantik bir hava yaratan kaktüs gece lambanız günlük ev dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak. ✔ Hem dekoratif hem de gece lambası olarak kullanabilirsiniz. ✔ Boyutu 25*15 cmdir. ✔ 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ Açma-kapama düğmesi vardır. ✔ Asma aparatı vardır. İstediğiniz alana asabilirsiniz. ✔ Hem dik hem yatay olarak kullanabilirsiniz. ✔ Işık Rengi: Gün Işığı..
39,00₺ 60,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
✔Sıcak ve romantik bir hava yaratan flamingo gece lambanız günlük ev dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak. ✔ Hem dekoratif hem de gece lambası olarak kullanabilirsiniz. ✔ Boyutu 30*13*3 cmdir. ✔ 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ Hem dik hem yatay olarak kullanabilirsiniz. ✔ Açma-kapama düğmesi vardır. ✔ Asma aparatı vardır. İstediğiniz alana asabilirsiniz. ✔ Işık Rengi: Gün Işığı..
39,00₺ 60,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
✔Sıcak ve romantik bir hava yaratan ananas gece lambanız günlük ev dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak. ✔ Hem dekoratif hem de gece lambası olarak kullanabilirsiniz. ✔ Boyutu 24*13*3 cmdir. ✔ 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ Hem dik hem yatay olarak kullanabilirsiniz. ✔ Açma-kapama düğmesi vardır. ✔ Asma aparatı vardır. İstediğiniz alana asabilirsiniz. ✔ Işık Rengi: Gün Işığı..
39,00₺ 60,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
✔Sevimli Mini Ahşap Mandallar ile fotoğraflarınızı ve sevdiğiniz şeyleri asarak keyifli dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. ✔ Mandalların yanında 1,5 metrelik hasır jüt ip verilmektedir. ✔ Dilerseniz notlarınızı, fotoğraflarınızı asabilirsiniz, dilerseniz dekorasyonunuzu oluştururken kullanabilirsiniz. ✔ Minik mandalları nikah şekeri, bebek şekeri vs. süslemelerinizde, sunumlarınızda kullanabilirsiniz. ✔ Rengarenk yapısı sayesinde ilginç süsler hazırlamanızı da sağlar. ✔ Ahşap malzemeden üretilmiştir. ✔ Renkli tasarımı sayesinde şık ve dekoratif bir görünüm sağlar. ✔ Boyutu: 3.50 cm ✔ Paket İçeriği: 10 Adet Ahşap Mandal ve 1,5 metre hasır jüt ip..
9,00₺ 14,00₺
Vergiler Hariç:7,63₺
✔Sevimli Mini Ahşap Mandallar ile fotoğraflarınızı ve sevdiğiniz şeyleri asarak keyifli dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. ✔ Mandalların yanında 1,5 metrelik hasır jüt ip verilmektedir. ✔ Dilerseniz notlarınızı, fotoğraflarınızı asabilirsiniz, dilerseniz dekorasyonunuzu oluştururken kullanabilirsiniz. ✔ Minik mandalları nikah şekeri, bebek şekeri vs. süslemelerinizde, sunumlarınızda kullanabilirsiniz. ✔ Rengarenk yapısı sayesinde ilginç süsler hazırlamanızı da sağlar. ✔ Ahşap malzemeden üretilmiştir. ✔ Renkli tasarımı sayesinde şık ve dekoratif bir görünüm sağlar. ✔ Boyutu: 3.50 cm ✔ Paket İçeriği: 10 Adet Ahşap Mandal ve 1,5 metre hasır jüt ip..
9,00₺ 14,00₺
Vergiler Hariç:7,63₺
A4 Büyük Boyut Lightbox Led Işıklı Yazı Panosu A4 Büyük Boyut Lightbox Led Işıklı Yazı Panosu
Sıcak Fırsat -35 %
✔Evinizde işyerinizde, özel günlerinizde kullanabileceğiniz çok kullanışlı ışıklı yazı panosudur. ✔ A4 Büyük boy ışıklı panonun yanında 96 adet siyah harf seti verilmektedir. ✔ Kullanimi çok basittir. Verilen harfler ile istediginiz yazıyı kolaylıkla yazıp degistirebilirsiniz. ✔ Harfler yapışmalı degil kenardan takmali oldugu için defalarca farkli yazilar yazarak kullanabilirsiniz. ✔ Ürün kalem pille çalışmaktadır. ✔ Işıklı panonun dış çerçevesi siyah önü beyazdır. ✔ A4 büyük boyut ölçüleri 30.5×22 cmdir...
89,00₺ 137,00₺
Vergiler Hariç:75,42₺
✔Işıklı ahşap kırmızı kalp dizeleri✔ 10 adet led ışıklı kırmızı kalpten oluşmaktadır.✔ Kalpler ahşaptır.✔ Toplam uzunluk 180 cm dir.✔ İki adet kalem pille çalışmaktadır..
39,00₺ 60,00₺
Vergiler Hariç:33,05₺
Ay Yıldızlı Perde Led Işıklar Animasyonlu Ay Yıldızlı Perde Led Işıklar Animasyonlu
Sıcak Fırsat -35 %
✔Ürün Özellikleri: ✔ Ürünümüzün eni 2,5 metredir. ✔ 12 saçaktan oluşur. ✔ Saçak uzunlukları 110 cm ile 40 cm arasında değişmektedir. ✔ Toplam 3 adet Büyük Ay (19 cm çapında), 4 adet Büyük Yıldız (19 cm çapında) ve 5 adet Küçük Yıldız (9 cm çapında) vardır. ✔ Toplam 177 led ışık vardır. ✔ Işık rengi gün ışığıdır. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. ✔ Fiş uzunluğu 2 metredir...
129,00₺ 198,00₺
Vergiler Hariç:109,32₺
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. ✔ Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, çengelli iğne veya çift taraflı bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ (en × sarkıtların boyları): 3×2 metre (12 saçak-240 led) ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
139,00₺ 214,00₺
Vergiler Hariç:117,80₺
Perde Led Işıklar 2x2 Metre Animasyonlu Fişli Perde Led Işıklar 2x2 Metre Animasyonlu Fişli
Sıcak Fırsat -35 %
✔Perde led ışıklarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Perde led ışıklarımız çok amaçlıdır. ✔ Evinizde, işyerinizde, çeşitli organizasyonlarda, nişan/söz masalarının arkasında, doğumgünü vb. zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. ✔ Kurulumu çok basittir. Kurulu halde gönderilir ve 5 dakikada istenilen yere (perde, duvar vb. takılabilir/asılabilir. Hiç bir ek bilgiye gerek yoktur. ✔ Perde düğmesi ile kornișe takabileceginiz gibi mandal, çengelli iğne veya çift taraflı bant ile kolaylıkla perdeye ya da istediğiniz alana tutturabilirsiniz. ✔ (en × sarkıtların boyları): 2×2 metre (8 saçak-200 led) ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar. (Perde ürüne dahil değildir.)..
119,00₺ 183,00₺
Vergiler Hariç:100,85₺
Led Işıklı Şelale Sarkıtlar Animasyonlu 4 metre Led Işıklı Şelale Sarkıtlar Animasyonlu 4 metre
Sıcak Fırsat -35 %
✔Şelale LED sarkıtlarımız ile siz de ister evinizi dekore edin, ister özel günlerinizi güzelleştirin! ✔ Ürünümüz çok amaçlı olup ev dekorasyonunda, her türlü organizasyonlarda, nişan, kına, söz, doğum günü vb. günler için çokça tercih edilmektedir. Özellikle masa kenarları, merdiven korkulukları vb. süslemek için idealdir. ✔ Ürün toplam 96 adet led ışıktan oluşmaktadır. ✔ 19 adet Led ışıklı saçak bulunmaktadır. ✔ Saçaklar 60 cm, 50 cm ve 40’ar cmdirler. ✔ Ürünümüzün eni 4 metredir. ✔ 8 farklı ışık modu vardır.(sabit/sürekli/aralıklı yanma gibi) Üstündeki kumanda ile kontrol edilir. ✔ Priz ile çalışmaktadırlar...
79,00₺ 122,00₺
Vergiler Hariç:66,95₺
✔Kar taneleri görmek için kar yağmasını beklemeye gerek yok! Üstelik bu kar taneleri ışık saçıyor. ✔ Ev dekorasyonunda sunumlarda, TV ünitesi, makyaj aynası, yatak başı, cibinlik üstü, duvar vb. gibi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz ✔ 3 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ Işık rengi: Gün ışığı ✔ 20 adet kar tanesinden oluşmaktadır. ✔ Toplam uzunluk: 3 metredir...
29,00₺ 45,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
✔Hem gece lambası hem de dekoratif ürün ✔ Ürün iki adet kalem pil vasıtasıyla çalışmaktadır. ✔ Üst düzey kaliteli Pvc malzemeden üretilmiştir. ✔ Boyutu 27×18×4 cmdir. ✔ Hem dik hem yatay olarak kullanabilirsiniz. ✔ Açma-kapama düğmesi vardır. ✔ Asma aparatı vardır. İstediğiniz alana asabilirsiniz...
49,00₺ 75,00₺
Vergiler Hariç:41,53₺
✔Bakır tellerin üzerinde yer alan yıldızlı LED boncuk lambalar dekoratif amaçlı süslemelerde istenilen her noktada kullanılabilir. ✔ Dekoratif LED ışık telleri ile evinizin her noktasında dilediğiniz gibi ışıklandırma yaparak süslemeler oluşturabilirsiniz. ✔ 50 adet led ışıklı yıldızdan oluşur. ✔ Toplam uzunluk 5 metredir. ✔ Su geçirmez. ✔ Enerji tasarruflu ve çevre dostu ürünler, Harika görsel efektler! ✔ Toplam 3 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ Malzeme: Bakır tel (gümüş rengi)..
40,00₺ 62,00₺
Vergiler Hariç:33,90₺
✔Bakır tellerin üzerinde yer alan yıldızlı LED boncuk lambalar dekoratif amaçlı süslemelerde istenilen her noktada kullanılabilir. ✔ Dekoratif LED ışık telleri ile evinizin her noktasında dilediğiniz gibi ışıklandırma yaparak süslemeler oluşturabilirsiniz. ✔ 30 adet led ışıklı yıldızdan oluşur. ✔ Toplam uzunluk 3 metredir. ✔ Su geçirmez. ✔ Enerji tasarruflu ve çevre dostu ürünler, Harika görsel efektler! ✔ Toplam 3 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ Malzeme: Bakır tel (gümüş rengi)..
30,00₺ 46,00₺
Vergiler Hariç:25,42₺
✔Bakır tellerin üzerinde yer alan yıldızlı LED boncuk lambalar dekoratif amaçlı süslemelerde istenilen her noktada kullanılabilir. ✔ Dekoratif LED ışık telleri ile evinizin her noktasında dilediğiniz gibi ışıklandırma yaparak süslemeler oluşturabilirsiniz. ✔ 20 adet led ışıklı yıldızdan oluşur. Toplam uzunluk 2 metredir. ✔ Su geçirmez. ✔ Enerji tasarruflu ve çevre dostu ürünler, Harika görsel efektler! ✔ Toplam 3 adet AA pil ile çalışmaktadır. ✔ Malzeme: Bakır tel (gümüş rengi)..
25,00₺ 38,00₺
Vergiler Hariç:21,19₺
Dekoratif Led Işık Dizeleri 5 metre - mandal hediyeli Dekoratif Led Işık Dizeleri 5 metre - mandal hediyeli
Sıcak Fırsat -35 %
✔Her türlü süslemede, ev dekorasyonunda, fotoğraf asarken, sunumlarda, TV ünitesi, makyaj aynası, yatak başı, cibinlik üstü, duvar vb. gibi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. ✔ Ürün yanında 15 adet ahşap mandal hediyedir. ✔ Toplam Uzunluk: 5 metredir ✔ 30 led ışıktan oluşmaktadır. ✔ Kalem pil ile çalışmaktadır...
30,00₺ 46,00₺
Vergiler Hariç:25,42₺
✔Her türlü süslemede, ev dekorasyonunda, fotoğraf asarken, sunumlarda, TV ünitesi, makyaj aynası, yatak başı, cibinlik üstü, duvar vb. gibi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. ✔ Ürün yanında 15 adet ahşap mandal hediyedir. ✔ Toplam Uzunluk: 3 metredir ✔ 20 led ışıktan oluşmaktadır. ✔ Kalem pil ile çalışmaktadır...
25,00₺ 38,00₺
Vergiler Hariç:21,19₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 68 (3 Sayfa)